PYTANIA I ODPOWIEDZI

Na jakim etapie budowy najlepiej kontaktować się z architektem wnętrz?

Zapraszamy do kontaktu, jak tylko będą mieli Państwo podpisaną umowę. Pracując nad aranżacją na etapie budowy, mamy możliwość wprowadzenia ewentualnych zmian w układzie mieszkania, zanim klucze będą odebrane (jeżeli deweloper daje taką możliwość w umowie). To oczywiście przyspieszy późniejsze prace wykończeniowe.

Czy pomagają Państwo w odbiorze mieszkania?
Tak. Nasz koordynator jest obecny przy odbiorze Państwa mieszkania od dewelopera. Jest to istotne z punktu widzenia naszych późniejszych prac, na które mogą mieć wpływ usterki powstałe w lokalu. Takie usterki zauważone wcześniej, powinny być naprawione przez dewelopera, zanim nasza ekipa wejdzie do mieszkania.
Jaki jest czas realizacji prac wykończeniowych?
Na realizację prac mamy 10 tygodni od dnia podpisania protokołu przejęcia lokalu od klienta.
Czy firma może wykonać jedynie projekt salonu?
Nie. Zajmujemy się kompleksowym wykończeniem wnętrz.
Jaki jest czas wykonania projektu?
Prace projektowe wykonujemy do 45 dni. Taka informacja jest również zawarta w umowie.
Czy długo się czeka na wejście ekipy i rozpoczęcie prac?
Nie. Dysponujemy wystarczającą ilością ekip wykończeniowych, aby podjąć się wykończenia kolejnego mieszkania. Nie czeka się długo na rozpoczęcie prac. 
Czy w trakcie trwania prac wykończeniowych można wejść do lokalu?
Tak, ale tylko po uprzednim poinformowaniu koordynatora prac. Pozwoli to uniknąć ewentualnych uszkodzeń, w przypadku wejścia do lokalu ze świeżo położoną podłogą lub pomalowanymi ścianami.
Czy można u Państwa również zamówić meble?
Tak. Nasi projektanci mogą zaprojektować meble kuchenne, łazienkowe, szafy, itp. Meble są ostatnim etapem prac, które wykonujemy w Państwa lokalu.
Czy można część materiałów do wykończenia dostarczyć w swoim zakresie?
Nie. Pracujemy wyłącznie na naszych materiałach, sprawdzonych producentów. Jest to warunkiem naszej gwarancji, którą na materiały przez nas rekomendowane.
Czy dają Państwo jakąś gwarancje na materiały i prace?
Tak. Gwarancję na materiały dajemy zgodnie z gwarancją producenta. Gwarancja na prace wykończeniowe jest zawarta w umowie i są to 24 miesiące.

Cenimy dobrą komunikację

Zapraszamy do kontaktu w celu dobrania pakietu pod Państwa potrzeby.