Kilka słów o nas

Unikalne, stylowe
i funkcjonalne

W ramach wykończenia wnętrza pod klucz zapewniamy szeroką gamę wyposażenia, akcesoriów oraz materiałów wykończeniowych, bogactwo wzorów i kolorów. Dzięki wiedzy oraz doświadczeniu potrafimy przygotować projekt mieszkania czy domu, który będzie idealnie dopasowany do indywidualnych potrzeb i gustu każdego Klienta. Oferowane przez nas sprzęty i artykuły wyróżniają się wysoką jakością, a także odpowiadają najnowszym trendom w zakresie aranżacji i projektowania wnętrz.

NASZE STUDIO W LICZBACH

Wykonanych realizacji

Lat na rynku

Zakupionych mebli

Dlaczego my?

  • Zatrudniamy dyplomowanych architektów wnętrz oraz doświadczonych koordynatorów prac wykończeniowych.
  • Posiadamy szeroką ofertę asortymentową spoza standardowych pakietów.
  • Realizujemy zabudowy meblowe i kuchenne na wymiar, schody, kominki, klimatyzację w ramach całościowej usługi. 

Co nas wyróżnia?

  • Elastyczność w dostosowaniu do potrzeb Klienta w zakresie materiałowym oraz zakresu prac,
  • Indywidualne podejście do każdego projektu,
  • Opieka dedykowanego architekta przez cały czas współpracy

Szanowny Kliencie,

po odebraniu mieszkania od dewelopera możesz wszystko zrobić samodzielnie. Czy zdajesz sobie jednak sprawę z tego, jak ogromne jest to wyzwanie, szczególnie w takich czasach jak obecnie? Problemem jest nie tylko stworzenie estetycznego i funkcjonalnego projektu. Wykańczanie wnętrz to wyjątkowo pracochłonny i stresujący proces. Czy masz czas na to, by przez wiele godzin przeglądać oferty sklepów stacjonarnych i internetowych w poszukiwaniu odpowiedniego wyposażenia? Czy masz odpowiedzią wiedzę i doświadczenie, by ocenić, jakie materiały wykończeniowe będą najlepsze? 

Nawet jeśli uda Ci się znaleźć idealne meble, akcesoria oraz niezbędny, dodatkowy osprzęt, mogą pojawić się kłopoty z transportem. Dostawa z pewnością odbędzie się w kilku partiach – czy na pewno będziesz w stanie ją nadzorować? Do tego nie możesz też oczywiście zapomnieć o wykonawcach. Czy znasz ekipę fachowców, którzy w pełni zasługują na Twoje zaufanie?

Samodzielne wykańczanie mieszkania to szereg wyzwań i kłopotów. Często wiąże się też z nieprzewidzianymi wydatkami. Nie musisz jednak narażać się na ryzyko i dodatkowe utrudnienia. Zwróć się po pomoc do specjalistów – zajmiemy się wszystkim za Ciebie, dokładając wszelkich starań, by efekt końcowy był jak najbardziej satysfakcjonujący, wszystko w ramach z góry ustalonego budżetu!

 

Grast&MTB DESIGNER oferuje kilka pakietów wykończenia mieszkań pod klucz. Jesteśmy firmą rodzinną, która niedawno świętowała 30-lecie działalności w branży wyposażenia łazienek oraz techniki grzewczej i instalacji. Realizacjami wnętrz pod klucz zajmujemy się od 2014 roku na terenie Warszawy i od 2019 roku w Trójmieście.

Nasze katalogi to wspaniałe źródło inspiracji. Posiadamy bowiem ogromny wybór armatury, ceramiki, płytek, akcesoriów oraz materiałów wykończeniowych od najlepszych polskich producentów. Pomagamy znaleźć wyposażenie, które najlepiej wpisuje się w konkretne wyobrażenie idealnego wnętrza.

Jako profesjonalna firma kompleksowo wykańczamy mieszkania deweloperskie pod klucz. Sporządzamy umowę, wystawiamy faktury z VAT 8%, a także przygotowujemy projekt, dostarczamy towar na budowę oraz nadzorujemy ekipę. Do tego optymalizujemy wydatki oraz dajemy gwarancję na wykonane prace. Takie rozwiązanie jest więc najwygodniejsze, najbezpieczniejsze i najtańsze.

Na każdym etapie realizacji współpracujemy z Klientem i zapewniamy mu pełne wsparcie – od momentu stworzenia projektu wymarzonego wnętrza, przez podpisanie umowy, aż do płatności. Przy tym większość formalności w razie potrzeby jesteśmy w stanie dopełnić zdalnie, poprzez wiadomości e-mail czy rozmowy na Zoom. Zawsze dostosowujemy się do naszych Klientów, ponieważ doskonale rozumiemy, że każda sytuacja jest inna, a każdy projekt jest wyjątkowy. Powiedz nam, czego potrzebujesz i pragniesz, a wykończymy pod klucz Twoje wymarzone mieszkanie!

Nasi partnerzy

Referencje klientów

Najważniejszy

jest detal

Anna Woźniak

właścicielka nowego m2

„W GRAST&MTB wiedzą, jak z wielu elementów stworzyć stylowe i wygodne do życia wnętrze. Jestem przeszczęśliwa z nowego wnętrza!”

Odpowiedni dobór
mebli i dodatków
do Twojego
wnętrza

Wiemy, jak łączyć kolory, wzory i materiały, aby efektem było spójne stylistycznie wnętrze, w którym przyjemnie się mieszka. Opowiedz nam, o jakim wystroju marzysz, a my zaprojektujemy stylową, harmonijną aranżację.

Cenimy dobrą komunikację

Zapraszamy do kontaktu w celu dobrania pakietu pod Państwa potrzeby.