Kilka słów o nas

Unikalne, stylowe
i funkcjonalne

W ramach kompleksowego wykończenia wnętrza pod klucz zapewniamy niezwykle szeroką gamę wyposażenia, różnorodnych akcesoriów oraz najwyższej jakości materiałów wykończeniowych. Oferujemy bogactwo wzorów i kolorów, które pozwolą stworzyć unikalne i harmonijne przestrzenie. Dzięki naszej dogłębnej wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie przygotować wyjątkowy projekt mieszkania lub domu, który będzie idealnie dopasowany do indywidualnych potrzeb i gustu każdego Klienta. Nasze propozycje wyposażenia i artykułów wyróżniają się nie tylko wysoką jakością, ale również odpowiadają najnowszym trendom w dziedzinie aranżacji i projektowania wnętrz, co gwarantuje zadowolenie i satysfakcję z finalnego efektu.

Dzięki nam Twoje wnętrze stanie się nie tylko funkcjonalne, ale także estetycznie przyciągające i komfortowe.

NASZE STUDIO W LICZBACH

Wykonanych realizacji

Lat na rynku

Zakupionych mebli

Dlaczego my?

  • Zatrudniamy dyplomowanych architektów wnętrz oraz doświadczonych koordynatorów prac wykończeniowych.
  • Posiadamy szeroką ofertę asortymentową spoza standardowych pakietów.
  • Realizujemy zabudowy meblowe i kuchenne na wymiar, schody, kominki, klimatyzację w ramach całościowej usługi. 

Co nas wyróżnia?

  • Elastyczność w dostosowaniu do potrzeb Klienta w zakresie materiałowym oraz zakresu prac,
  • Indywidualne podejście do każdego projektu,
  • Opieka dedykowanego architekta przez cały czas współpracy

Szanowny Kliencie,

Jesteśmy firmą rodzinną, która od 1990 roku jako Grast&MTB działała w branży wyposażenia łazienek oraz techniki grzewczej i instalacji. Wykończeniami wnętrz pod klucz zajmujemy się od 2014 roku na terenie Warszawy i od 2019 roku w Trójmieście.

W 2021 roku została założona osobna spółka Grast&MTB Designer, która oferuje wyłącznie kompleksowe wykończenie mieszkań i domów pod klucz.

Nasi architekci dzięki fachowej wiedzy przygotowują atrakcyjne projekty wnętrz, a 80% klientów decyduje się na zamówienie również zabudów meblowych na wymiar.

Po odebraniu mieszkania od dewelopera możesz wszystko zrobić samodzielnie. Czy zdajesz sobie jednak sprawę z tego, jak ogromne jest to wyzwanie, szczególnie w takich czasach jak obecnie? Problemem jest nie tylko stworzenie estetycznego i funkcjonalnego projektu. Wykańczanie wnętrz to wyjątkowo pracochłonny i stresujący proces. Czy masz czas na to, by przez wiele godzin przeglądać oferty sklepów stacjonarnych i internetowych w poszukiwaniu odpowiedniego wyposażenia? Czy masz odpowiedzią wiedzę i doświadczenie, by ocenić, jakie materiały wykończeniowe będą najlepsze? 

Nawet jeśli uda Ci się znaleźć idealne meble, akcesoria oraz niezbędny, dodatkowy osprzęt, mogą pojawić się kłopoty z transportem. Dostawa z pewnością odbędzie się w kilku partiach – czy na pewno będziesz w stanie ją nadzorować? Do tego nie możesz też oczywiście zapomnieć o wykonawcach. Czy znasz ekipę fachowców, którzy w pełni zasługują na Twoje zaufanie?

Samodzielne wykańczanie mieszkania to szereg wyzwań i kłopotów. Często wiąże się też z nieprzewidzianymi wydatkami. Nie musisz jednak narażać się na ryzyko i dodatkowe utrudnienia. Zwróć się po pomoc do specjalistów – zajmiemy się wszystkim za Ciebie, dokładając wszelkich starań, by efekt końcowy był jak najbardziej satysfakcjonujący, wszystko w ramach z góry ustalonego budżetu!

 

Nasze katalogi to wspaniałe źródło inspiracji. Posiadamy bowiem ogromny wybór armatury, ceramiki, płytek, akcesoriów oraz materiałów wykończeniowych od najlepszych polskich producentów. Pomagamy znaleźć wyposażenie, które najlepiej wpisuje się w konkretne wyobrażenie idealnego wnętrza.

Jako profesjonalna firma kompleksowo wykańczamy mieszkania deweloperskie pod klucz. Sporządzamy umowę, wystawiamy faktury z VAT 8%, a także przygotowujemy projekt, dostarczamy towar na budowę oraz nadzorujemy ekipę. Do tego optymalizujemy wydatki oraz dajemy gwarancję na wykonane prace. Takie rozwiązanie jest więc najwygodniejsze, najbezpieczniejsze i najtańsze.

Na każdym etapie realizacji współpracujemy z Klientem i zapewniamy mu pełne wsparcie – od momentu stworzenia projektu wymarzonego wnętrza, przez podpisanie umowy, aż do płatności. Przy tym większość formalności w razie potrzeby jesteśmy w stanie dopełnić zdalnie, poprzez wiadomości e-mail czy rozmowy na Zoom. Zawsze dostosowujemy się do naszych Klientów, ponieważ doskonale rozumiemy, że każda sytuacja jest inna, a każdy projekt jest wyjątkowy. Powiedz nam, czego potrzebujesz i pragniesz, a wykończymy pod klucz Twoje wymarzone mieszkanie!

Nasi partnerzy

Referencje klientów

Najważniejszy

jest detal

Anna Woźniak

właścicielka nowego m2

“W GRAST&MTB wiedzą, jak z wielu elementów stworzyć stylowe i wygodne do życia wnętrze. Jestem przeszczęśliwa z nowego wnętrza!”

Odpowiedni dobór
mebli i dodatków
do Twojego
wnętrza

Wiemy, jak łączyć kolory, wzory i materiały, aby efektem było spójne stylistycznie wnętrze, w którym przyjemnie się mieszka. Opowiedz nam, o jakim wystroju marzysz, a my zaprojektujemy stylową, harmonijną aranżację.

krzesło

Cenimy dobrą komunikację

Zapraszamy do kontaktu w celu dobrania pakietu pod Państwa potrzeby.