Wykończenia pod klucz Warszawa

Strona główna » Wykończenia pod klucz Warszawa

Pakiety wykończeniowe

Program
FLEXI

760 zł /m2

Program
BASIC

1050 zł /m2

Program
COMFORT

1380 zł /m2

Program
PREMIUM

1900 zł /m2

Wykończenia wnętrz pod klucz w Warszawie

Warszawa jest jednym z miast w Polsce, które skupia wymagających i bardzo wyedukowanych potencjalnych Klientów na różne produkty i usługi. Stolica przyciąga inwestorów kupujących mieszkania na wynajem i zachęca do tego, aby kupować tu również nieruchomości z myślą o sobie. Mieszkania w Warszawie nigdy nie tracą na wartości i dlatego warto, aby wykończenie mieszkania pod klucz było trafioną inwestycją. Jako mieszkaniec stolicy lub inwestor spoza Warszawy zawsze w perspektywie czasu zyskasz, jeżeli zdecydujesz się na profesjonalne, trwałe i estetyczne wykończenie swojej nieruchomości.

Wykończenie pod klucz — Warszawa

Dlaczego możesz zdecydować się na wykończenie mieszkania pod klucz w Warszawie? Możemy wyróżnić kilka najczęściej pojawiających się motywacji:
  1. Jesteś osobą bardzo zajętą i aktywną zawodowo. Być może jesteś specjalistą w swoim zawodzie i wykończenie mieszkania w pod klucz również wolisz powierzyć specjalistom.
  2. Mieszkasz za granicą i chcesz przygotować lokal jako inwestycję. Nie chcesz lub nie możesz podróżować do Polski, aby nadzorować osobiście prace wykończeniowe. Poszukujesz firmy, której z zaufaniem możesz powierzyć klucz od mieszkania, wpłacić pieniądze i oczekiwać realizacji prac zgodnie z harmonogramem, umową i projektem.
  3. Chcesz spełnić swoje marzenie o pięknym mieszkaniu. Jest to mieszkanie na własne potrzeby, wymarzone i ma być dla Ciebie i Twoich bliskich miejscem, gdzie spędzicie wiele pięknych chwil. Wiesz, że warto poszukać firmy wykończeniowej, która spełni Twoje marzenia.
  4. Obserwujesz rynek i widzisz, że powierzenie wykończenia mieszkania pod klucz, szczególnie w Warszawie jest nowym standardem i usługą, na którą może sobie pozwolić także inwestor ze skromniejszym portfelem.
  5. Mieszkanie jest rodzinną inwestycją, np. chcesz wykończyć mieszkanie dla dorosłego dziecka lub też pomagasz wykończyć mieszkanie starszemu rodzicowi.
  6. Jesteś cudzoziemcem – nie znasz lokalnych metod organizacji wykończenia mieszkania pod klucz. Być może nie znasz języka polskiego, nie wiesz, gdzie szukać ekip, kupować materiały. Wybierasz godną zaufania firmę wykończenia wnętrz pod klucz, szczególnie jeśli możesz komunikować się z firmą np. po angielsku.

Pakiety wykończeniowe — Warszawa

Wygodną formą wyceny prac wykończeniowych w lokalu są tzw. pakiety wykończeniowe. Jako doświadczona firma realizująca wykończenia pod klucz, szacujemy na podstawie danych z poprzednich realizacji koszt wykończenia w różnych standardach mieszkania i prezentujemy Tobie ofertę w postaci ceny za wykończenie 1 m2 mieszkania. Oprócz ceny za wykończenie metra kwadratowego mieszkania ważne są również inne elementy pakietu wykończeniowego.

Jakie konkretnie usługi wchodzą w zakres pakietu wykończeniowego?

Jakie konkretnie produkty wchodzą w zakres wykończenia w danym pakiecie?

Jakie terminy może zaoferować firma oferująca wykończenie pod klucz?

Czy Klient może zastosować w wykończeniu inne materiały niż znajdujące się w Katalogu danego pakietu wykończeniowego?

Dzięki wycenie “pakietowej” jako nasz Klient zyskujesz szereg korzyści:

Możesz szybko otrzymać wycenę prac wykończeniowych – nawet w ciągu godziny od rozmowy z naszym doradcą
Do wyceny nie ma konieczności szczegółowych pomiarów w lokalu – wystarczy zwymiarowany rzut deweloperski
Otrzymujesz jasną, szczegółowo opisaną ofertę na niezbędny zakres prac wykończeniowych. Możesz doprecyzować szczególne wymagania, natomiast podstawowy zakres wykończenia zwykle jest w każdym mieszkaniu podobny
ile trwa wykończenie domu pod klucz

Wykończenie pod klucz z meblami — Warszawa

Aby zamieszać w mieszkaniu, zwykle potrzebujemy podstawowych mebli. Aby zoptymalizować wykorzystanie powierzchni, a jednocześnie osiągnąć spójny efekt estetyczny – bardzo często wraz z pracami wykończeniowymi budowlanymi Inwestorzy zamawiają zabudowę meblową. Najczęściej zamawiane meble “na wymiar” w przypadku wykończenia pod klucz to:

zabudowa kuchenna: szafki, wyspy kuchenne

meble łazienkowe: szafki pod umywalkę, tzw. szafki “słupki”, szafki wiszące
szafy na ubrania w przedpokoju lub innych pomieszczeniach oraz zabudowa garderoby

Co oznacza dla nas realizacja pod klucz?

 

Proponując wykończenie pod klucz w Warszawie zaczynamy od podstawowej propozycji w ramach tzw. Programu Wykończeniowego. Obejmuje on niezbędne prace wykończeniowe:

rzut funkcjonalny, wizualizacje łazienki oraz rysunki techniczne dla ekipy
wykończenie łazienki

wykończenie podłóg gresem lub panelami (laminowanymi, winylowymi lub drewnianymi)

malowanie ścian i sufitów
montaż drzwi i klamek
sprzątanie lokalu
ile trwa wykończenie domu pod klucz
Na życzenie Klienta możemy zrealizować dalsze etapy wykończenia pod klucz, tzn. montaż klimatyzacji, oświetlenia, zabudowy meblowe wraz z AGD itp. W wyjątkowych wypadkach, szczególnie w przypadku Klientów działających z zagranicy możliwe jest (na podstawie indywidualnej wyceny) zrealizowanie wyposażenia mieszkania w elementy ruchome, jak np. stoły, krzesła, kanapy, drobne wyposażenie (zasłony, rolety, pościel, ręczniki).

Galeria

Dlaczego warto zaufać naszej firmie wykończeniowej w Warszawie?

Istnieje kilka powodów, dla których warto nam powierzyć wykończenie mieszkania lub domu pod klucz.

Doświadczenie i wiedza

Jako profesjonalna firma zajmująca się wykończeniem mieszkań lub domów pod klucz posiadamy odpowiednie doświadczenie i wiedzę, aby sprostać różnym wymaganiom i potrzebom klientów. Firma nasza jest w stanie dostarczyć najwyższej jakości usługi i wykorzystać swoją wiedzę, aby zaproponować najlepsze rozwiązania dla Twojego projektu.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Zlecając nam wykończenie mieszkania lub domu pod klucz, oszczędzasz czas i pieniądze, które musiałbyś poświęcić na szukanie odpowiednich materiałów, wykonawców i koordynowanie pracy. Jako profesjonalna firma możemy zrobić to wszystko za Ciebie, co pozwala Ci skupić się na innych ważnych sprawach. Bardzo ważnym aspektem jest realizacja całości umowy z VAT 8%.

Jakość i precyzja wykonania

Mamy wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy są w stanie zapewnić najlepszą jakość wykonania prac. Nasza firma posiada również odpowiednie narzędzia i sprzęt, co przekłada się na precyzję wykonania i satysfakcję klienta.

Gwarancja i wsparcie posprzedażowe

Po zakończeniu prac wykończeniowych jeszcze dwa lata Klient jest pod naszą opieką. Oferujemy gwarancję na wykonane prace, co oznacza, że ​​będziesz miał pewność, że w czasie trwania gwarancji rozwiążemy problemy wynikające z ewentualnych usterek w zakresie naszych prac.

Projektowanie i doradztwo

Jako profesjonalna firma oferujemy również usługi projektowania i doradztwa, co oznacza, że ​​architekt pomoże Ci wybrać odpowiednie materiały, kolory i rozwiązania, które będą pasować do Twojego stylu życia i preferencji. Nasze podejście jest bardzo indywidualne i architekt może zaproponować Klientowi również produkty spoza pakietu.
Zlecenie wykończenia mieszkania lub domu pod klucz firmie Grast&MTB Designer może przynieść wiele korzyści, takich jak jakość wykonania, oszczędność czasu i pieniędzy oraz gwarancja.

Lista usług Warszawa

Wykończenia mieszkań pod klucz Warszawa

Oferujemy kompleksowe wykończenia mieszkań pod klucz w Warszawie.

Wykończenia apartamentów pod klucz Warszawa

Luksusowe wykończenia apartamentów w Warszawie.

Wykończenia domów pod klucz Warszawa

Najwyższa jakość, krótki termin realizacji i konkurencyjne ceny.

Lista dzielnic Warszawa

Bemowo Warszawa

Wykończenia pod klucz na Bemowie.

Ursynów Warszawa

Wykończenia pod klucz na Ursynowie.

Ochota Warszawa

Wykończenia pod klucz na Ochocie.

Bielany Warszawa

Wykończenia pod klucz na Bielanach.

Mokotów Warszawa

Wykończenia pod klucz na Mokotowie.

Wilanów Warszawa

Wykończenia pod klucz na Wilanowie.

Zleć nam wykończenie pod klucz – skontaktuj się z nami już dziś!

Wypełnij formularz lub zadzwoń na telefon podany poniżej, porozmawiajmy o Twoim mieszkaniu do wykończenia.