Strona główna » Programy wykończeniowe

Programy wykończeniowe

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

INFORMACJE O PROGRAMIE

Wybierając pakiet Flexi dostajesz doskonałą cenę za projekt oraz prace i materiały budowlane. Materiały wykończeniowe z oferty dostawców Grast&MTB Designer ustalasz z architektem podczas prac nad projektem, w zależności od swojego budżetu.
Nie musisz ograniczać się do produktów z pakietów Basic lub Comfort, lecz wybierasz z pełnej oferty produktowej naszych kluczowych marek tj: Roca, Hansgrohe, Omnires, Tubądzin, Opoczno, Radaway, Paradyż, Barlinek, Gajewski, Porta, Dre i wielu innych.

Program

FLEXI

760 zł zł /m2

Program BASIC

1050 zł /m2

INFORMACJE O PROGRAMIE

Pakiet wykończeniowy Basic – idealny dla Klientów, którzy poszukują funkcjonalnych i estetycznych rozwiązań, przy ograniczonym budżecie. Nasz program Basic to zestaw ponadczasowych i trwałych materiałów wykończeniowych, które oferujemy w optymalnej cenie. Dzięki temu możesz urządzić swoje wymarzone mieszkanie, z zachowaniem relatywnie niskiego kosztu.

Nasze rozwiązania są idealne dla niewielkich mieszkań inwestycyjnych, a także dla tych, którzy szukają wysokiej jakości produktów w przystępnej cenie. Program Basic to idealne rozwiązanie dla mieszkań inwestycyjnych przeznaczonych np. na wynajem.

INFORMACJE O PROGRAMIE

Pakiet wykończeniowy Comfort – to idealna propozycja dla bardziej wymagających Klientów, którzy chcą stworzyć mieszkanie w dowolnym stylu. W ramach pakietu Comfort otrzymują Państwo szerszy wybór produktów ze średniej i wyższej półki cenowej przy zachowaniu najwyższej jakości. W ofercie Comfort znajdą Państwo bogaty wybór materiałów wykończeniowych, które wykreują niesamowite i funkcjonalne wnętrze. W ramach pakietu Comfort oferujemy również dodatkowe materiały oraz usługi, takie jak podłogi drewniane, panele winylowe, które dodają elegancji i klasy każdemu pomieszczeniu oraz większy wybór produktów z naszego katalogu. Wszystkie nasze produkty są wysokiej jakości i pochodzą od renomowanych producentów. Dzięki Programowi Comfort otrzymają Państwo kompleksową obsługę, od projektu aż do końcowej realizacji.

Program Comfort to najczęstszy wybór naszych Klientów pragnących wykończyć mieszkania na własne potrzeby.

Program COMFORT

1380 zł /m2

Program PREMIUM

1900 zł /m2

INFORMACJE O PROGRAMIE

W programie PREMIUM dobraliśmy produkty z najwyższej półki cenowej, najmodniejsze serie uznanych producentów. Najwyższa jakość i nowoczesne wzornictwo.

Jesteśmy przekonani, że nasz wybór zaspokoi najbardziej wymagających Klientów.

Pakiet PREMIUM jest propozycją dla Klientów oczekujących najwyższej jakości produktów i materiałów wykończeniowych, przy zachowaniu jednak rozsądnej ceny końcowej.

Jesli budżet nie jest ograniczeniem, proponujemy realizację programu indywidualnego.

POZNAJ NASZ PROCES REALIZACJI

1. Spotkanie

Rozpoznanie potrzeb Klienta. Rozmowa na temat oferty, nasze pomysły na funkcjonalność mieszkania. Przejrzenie katalogów, materiałów dodatkowych.

 

2. Wybór pakietu

Wybór standardu wykończenia mieszkania (pakietu). W tym momencie określony zostaje podstawowy budżet wykończenia pod klucz.

 

 

3. Podpisanie umowy

Znamy już założenia do projektu oraz budżet, możemy więc podpisać umowę. Po podpisaniu umowy pomagamy w odbiorze lokalu od dewelopera, bez dodatkowej opłaty.

 

4. Pomiar

Pomiar mieszkania i wstępne oględziny stanu lokalu (równość ścian, stan okien i szyb, parapetów, drzwi wejściowych, wylewek, podłączeń wod-kan). Do celów przygotowania projektu robimy też zdjęcia lokalu.

 

5. Wybór produktów

Wspólny z Klientem dobór produktów w katalogu wybranego pakietu. Sporządzamy listę wyboru. Ustalenie założeń

 

6. Wybór produktów dodatkowych

Opcjonalnie wybór produktów spoza pakietu, dobór kuchni, AGD, szafy na wymiar, meble na zamówienie. Wycena ewentualnych zmian na produkty niewystępujące w pakiecie, wycena opcji dodatkowej. Do umowy dołączamy aneks zawierającego zmiany w stosunku do pakietu bazowego, nowe kwoty i terminy realizacji. Wpłata za opcję dodatkową.

 

BONUS!

Pomoc w odbiorze mieszkania od dewelopera

7. Wizualizacja

Opracowanie projektu poglądowego/wizualizacji mieszkania i łazienki. Prezentacja, poprawki i zatwierdzenie przez Klienta.

 

8. Rozpoczęcie prac

Protokół odbioru lokalu, zatowarowanie budowy, rozpoczęcie prac mokrych.

 

9. Odbiór mokry

Odbiór mokry czyli po położeniu płytek, wylewek, przygotowaniu ścian do malowania, itp.

 

10. Kontynuacja prac

Zatowarowanie łazienki, podłóg, drzwi. Malowanie ścian, układanie podłóg, montaż drzwi.

 

11. Opcjonalne
wyposażenie

Kuchnia, szafy wnękowe, AGD, oświetlenie, meble na wymiar oraz inne dodatkowe produkty wybrane spoza pakietów podstawowych.

 

12. Zakończenie prac

Sprzątanie, oględziny z Klientem oraz spisanie protokołu odbioru końcowego. Wystawienie faktur końcowych i przekazanie gwarancji.

 

Dlaczego my?

  • Zatrudniamy dyplomowanych architektów wnętrz oraz doświadczonych koordynatorów prac wykończeniowych.
  • Posiadamy szeroką ofertę asortymentową spoza standardowych pakietów.
  • Realizujemy zabudowy meblowe i kuchenne na wymiar, schody, kominki, klimatyzację w ramach całościowej usługi.

Co nas wyróżnia?

  • Elastyczność w dostosowaniu do potrzeb Klienta w zakresie materiałowym oraz zakresu prac,
  • Indywidualne podejście do każdego projektu,
  • Opieka dedykowanego architekta przez cały czas współpracy

Szanowny Kliencie,

po odebraniu mieszkania od dewelopera możesz wszystko zrobić samodzielnie. Czy zdajesz sobie jednak sprawę z tego, jak ogromne jest to wyzwanie, szczególnie w takich czasach jak obecnie? Problemem jest nie tylko stworzenie estetycznego i funkcjonalnego projektu. Wykańczanie wnętrz to wyjątkowo pracochłonny i stresujący proces. Czy masz czas na to, by przez wiele godzin przeglądać oferty sklepów stacjonarnych i internetowych w poszukiwaniu odpowiedniego wyposażenia? Czy masz odpowiedzią wiedzę i doświadczenie, by ocenić, jakie materiały wykończeniowe będą najlepsze? 

Nawet jeśli uda Ci się znaleźć idealne meble, akcesoria oraz niezbędny, dodatkowy osprzęt, mogą pojawić się kłopoty z transportem. Dostawa z pewnością odbędzie się w kilku partiach – czy na pewno będziesz w stanie ją nadzorować? Do tego nie możesz też oczywiście zapomnieć o wykonawcach. Czy znasz ekipę fachowców, którzy w pełni zasługują na Twoje zaufanie?

Samodzielne wykańczanie mieszkania to szereg wyzwań i kłopotów. Często wiąże się też z nieprzewidzianymi wydatkami. Nie musisz jednak narażać się na ryzyko i dodatkowe utrudnienia. Zwróć się po pomoc do specjalistów – zajmiemy się wszystkim za Ciebie, dokładając wszelkich starań, by efekt końcowy był jak najbardziej satysfakcjonujący, wszystko w ramach z góry ustalonego budżetu!

 

Grast&MTB DESIGNER oferuje kilka pakietów wykończenia mieszkań pod klucz. Jesteśmy firmą rodzinną, która niedawno świętowała 30-lecie działalności w branży wyposażenia łazienek oraz techniki grzewczej i instalacji. Realizacjami wnętrz pod klucz zajmujemy się od 2014 roku na terenie Warszawy i od 2019 roku w Trójmieście.

Nasze katalogi to wspaniałe źródło inspiracji. Posiadamy bowiem ogromny wybór armatury, ceramiki, płytek, akcesoriów oraz materiałów wykończeniowych od najlepszych polskich producentów. Pomagamy znaleźć wyposażenie, które najlepiej wpisuje się w konkretne wyobrażenie idealnego wnętrza.

Jako profesjonalna firma kompleksowo wykańczamy mieszkania deweloperskie pod klucz. Sporządzamy umowę, wystawiamy faktury z VAT 8%, a także przygotowujemy projekt, dostarczamy towar na budowę oraz nadzorujemy ekipę. Do tego optymalizujemy wydatki oraz dajemy gwarancję na wykonane prace. Takie rozwiązanie jest więc najwygodniejsze, najbezpieczniejsze i najtańsze.

Na każdym etapie realizacji współpracujemy z Klientem i zapewniamy mu pełne wsparcie – od momentu stworzenia projektu wymarzonego wnętrza, przez podpisanie umowy, aż do płatności. Przy tym większość formalności w razie potrzeby jesteśmy w stanie dopełnić zdalnie, poprzez wiadomości e-mail czy rozmowy na Zoom. Zawsze dostosowujemy się do naszych Klientów, ponieważ doskonale rozumiemy, że każda sytuacja jest inna, a każdy projekt jest wyjątkowy. Powiedz nam, czego potrzebujesz i pragniesz, a wykończymy pod klucz Twoje wymarzone mieszkanie!

Referencje klientów

Najważniejszy

jest detal

Anna Woźniak

właścicielka nowego m2

“W GRAST&MTB wiedzą, jak z wielu elementów stworzyć stylowe i wygodne do życia wnętrze. Jestem przeszczęśliwa z nowego wnętrza!”

Odpowiedni dobór
mebli i dodatków
do Twojego
wnętrza

Wiemy, jak łączyć kolory, wzory i materiały, aby efektem było spójne stylistycznie wnętrze, w którym przyjemnie się mieszka. Opowiedz nam, o jakim wystroju marzysz, a my zaprojektujemy stylową, harmonijną aranżację.

Cenimy dobrą komunikację

Zapraszamy do kontaktu w celu dobrania pakietu pod Państwa potrzeby.

Kalkulacja wyceny

9 + 5 =