Mieszkanie pokazowe 61m2 – Fort Służew w Warszawie

Strona główna » Projekty » Mieszkanie pokazowe 61m2 – Fort Służew w Warszawie

maj 3, 2021

Mieszkanie znajduje się na inwestycji Fort Służew w Warszawie i zostało zaprojektowane dla dewelopera, jako mieszkanie pokazowe. Projektant miał więc za zadanie stworzyć przestrzeń dosyć neutralną, która będzie się podobała jak największej ilości osób odwiedzających inwestycję, zachęcając do zakupu mieszkania w tej lokalizacji. Nie mogło w nim jednak zabraknąć motywów i materiałów zgodnych z obowiązującymi trendami wykończenia wnętrz.

Salon w połączeniu z kuchnią i jadalnią utrzymany został w kolorystyce szarości i zaakcentowany mocniejszymi dodatkami w kolorze czerni i granatu. Posadzka została wykończona panelem laminowanym, ale o wzorze francuskiej jodełki, tak bardzo lubianej ostatnio przez magazyny wnętrzarskie. Zastosowanie paneli na całej płaszczyźnie, łącznie z kuchnią i holem, optycznie powiększyło przestrzeń salonu i sprawiło wrażenie, że wszystkie składowe są jego częścią.

Salon z aneksem kuchennym

Projekt mieszkania, Wyposażenie mieszkania, Aranżacja mieszkania, Pod Klucz

Detal nowoczesny wprowadzają zarówno oświetlenie, jak i wykończenie ściany w salonie betonem. Projektant wybrał jednak formy o eleganckim romboidalnym kształcie, zmiękczającym surowość materiałów.

Ciekawym akcentem są zabudowy pod wymiar i wolnostojące meble, będące połączeniem lekko stylizowanych form, jak i eleganckich akcentów szkła czy chromu.

Łazienka

Łazienka została zaprojektowana w minimalistycznym stylu, ale z wykorzystaniem płytki nawiązującej swym wzorem do klasycznego marmuru, oraz biało-czarnej mozaiki przywodzącej stylistykę dawnych lat. Mocne akcenty wprowadzają czarne meble w wysokim połysku oraz niemalże biurowe oświetlenie.

Sypialnia i pokój dziecka

Sypialnia i pokój dziecka urządzone zostały również w kolorystyce bieli i szarości, z akcentami granatu i czerni dla sypialni, oraz pastelowego różu dla pokoju dziecięcego. Obydwa pokoje zostały zaaranżowane tak, by znalazło się w nich jak najwięcej miejsca na składowanie i przechowywanie.

Przedpokój otwarty na salon

Całość mieszkania zyskała więc lekko elegancki ponadczasowy klimat, oparty w głównej mierze na funkcjonalności i wygodzie jego przyszłych mieszkańców.

Zapoznaj się też z naszymi pakietami wykończeniowymi oraz pozostałymi realizacjami wykończeń pod klucz. Zajrzyj też na naszego bloga!

Autor artykułu

Dołacz do dyskusji

0 komentarzy

Inne realizacje

Mieszkanie 63 m2 Warszawa

Mieszkanie 63 m2 Warszawa

Mieszkanie deweloperskie 63 m2 można ciekawie zaaranżować do wykończenia pod klucz. Jest tu spory hol, kuchnia połączona z salonem, ale równocześnie oddzielona od niego ścianką działową. Dwie duże sypialnie, garderoba i łazienka - to przestrzeń na wiele lat. Bazą do...

czytaj dalej
Mieszkanie 37 m2 Warszawa

Mieszkanie 37 m2 Warszawa

To mieszkanie o powierzchni 37 m2 wykończone pod klucz przez zespół Grast&MTB Designer dzięki osobnej sypialni i zabudowom na wymiar jest bardzo funkcjonalne i praktyczne. Do tego spójna wizja architekta co do kolorów powoduje, że ta realizacja bardzo się podoba...

czytaj dalej
Kawalerka 29 m2 Warszawa

Kawalerka 29 m2 Warszawa

Ta nieduża kawalerka o powierzchni 29 m2 przeznaczona jest przez inwestora na długoterminowy wynajem. Jednak układ deweloperski zdecydowanie wymagał poprawy. Oczywiście takie zmiany to dodatkowe koszty, jednak funkcjonalność mieszkania niebywale wzrosła. Sami...

czytaj dalej

Cenimy dobrą komunikację

Zapraszamy do kontaktu w celu dobrania pakietu pod Państwa potrzeby.