Modne kolory mebli kuchennych i łazienkowych Warszawa

Strona główna » Projekty » Modne kolory mebli kuchennych i łazienkowych Warszawa

paź 16, 2022

Jedna z realizacji Grast&MTB Designer z I połowy 2022 roku to nieduże, 39 m2, mieszkanie dla młodej kobiety, która dokładnie wiedziała, jakie kolory jej się podobają, zależało jej tez na drewnianej podłodze, a resztę oddała w ręce architekta. Powstało niezwykle przytulne mieszkanie, również dzięki widokowi z okien na piękne korony drzew.

KUCHNIA:

Sercem każdego domu jest kuchnia. Tutaj zabudowa na wymiar z frontami z mdf półpoler w jasnoszarym kolorze i złotymi uchwytami, mieści wszystkie potrzebne kuchenne sprzęty i akcesoria. Blat z laminatu w kolorze Buk Bordeaus, płytki Domino Gres Bonella White 59,8×59,8, zlewozmywak Franke Bliss w kolorze biały polarny oraz złota bateria zlewozmywakowa Omnires Tula sprawiają, że jest to bardzo kobiece wnętrze.

Podłoga drewniana to Deska Barlinecka Dąb Capuccino jodła klasyczna 110. Jej cena jest nieco powyżej produktów, które oferujemy w pakiecie Comfort, wiec była z niewielką dopłatą.

ŁAZIENKA:

Kolejnym niezwykle ważnym dla klientki pomieszczeniem była oczywiście łazienka. Większość produktów była z pakietu, oczywiście poza oświetleniem marki Italux, blatem, meblami czy nadprogramowo dużym lustrem. Płytka nad umywalką i na obudowie wanny to Domino Burano White Decor, a płytki nad wanną to Domino Burano White mat. Blat w łazience to konglomerat Kerrock Luminaco. Kolor frontów to tzw. kaszmir.

Duże szuflady pomieszczą wszystkie kobiece akcesoria, a schowana pralka, do której mimo to jest wygodny dostęp, nie rzuca się w oczy.W holu stolarz wykonała dużą szafę ze szklanymi przesuwanymi drzwiami:

SYPIALNIA

W niewielkiej sypialni również została wykonana pojemna szafa na wymiar:


Zdjęcia z sesji to tylko efekt końcowy kilku tygodni pracy architekta z klientem, a potem ekipy wykończeniowej nadzorowanej przez koordynatora i architekta.

RYSUNKI TECHNICZNE

Pierwszym etapem spotkań jest wypracowanie układu funkcjonalnego mieszkania, potem powstają rysunki techniczne z rzutami prac dodatkowych, elektryki, układu podłóg, rzutami ścian w łazienkach itd. Pokazujemy kilka z nich dla przykładu – nie jest to kompletna dokumentacja. Powstaje ona po zaakceptowaniu przez klienta wizualizacji pomieszczeń.

Zaplanowany układ funkcjonalny:

Rzut prac dodatkowych:

Układ podłóg:

Rzut łazienki:

Szczegółowe rysunki techniczne z wymiarami i specyfikacją materiałową do zabudowy klient otrzymuje, gdy zamawia u nas meble kuchenne, łazienkowe czy szafy w ramach całej umowy na wykończenie mieszkania pod klucz.

 


Jeśli podobają Ci się nasze realizacje, chętnie odpowiemy na więcej pytań w sprawie cen czy terminów realizacji, zapraszamy do kontaktu.

Zachęcamy też do obejrzenia krótkich filmików z kilku ostatnich realizacji w Warszawie i w Gdańsku: https://www.instagram.com/grastmtbdesigner/reels/

Zapoznaj się też z naszymi pakietami wykończeniowymi oraz pozostałymi realizacjami wykończeń pod klucz.

Autor artykułu

Dołacz do dyskusji

0 komentarzy

Inne realizacje

Mieszkanie 64 m2 drewno, cegiełka Gdańsk

Mieszkanie 64 m2 drewno, cegiełka Gdańsk

To przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m2 zostało zrealizowane na bazie pakietu Comfort.  Łazienka Kuchnia z salonem  Hol  Sypialnia  Układ funkcjonalny  Jeśli podobają Ci się nasze realizacje zespół Grast&MTB Designer w Warszawie i w Gdańsku jest do Twojej...

czytaj dalej

Cenimy dobrą komunikację

Zapraszamy do kontaktu w celu dobrania pakietu pod Państwa potrzeby.