Biuro wykończone pod klucz

Projekt biura o metrażu 200 m2 nie należał do najłatwiejszych, gdyż po części był adaptacją zastanych warunków lokalowych.
Nasza architekt wnętrz podjęła się jednak tego zadania i stworzyła biuro, które samą formą i zastosowanymi materiałami nawiązuje do specyfiki Inwestora, czyli sektora deweloperskiego.
Użyta jest kolorystyka i materiały wykończeniowe stosowane w budownictwie mieszkaniowym, jak beton i cegłę. Całość spójna i nowoczesna, dzięki prostym formom i udanej grze oświetlenia, rozjaśniającego poszczególne pomieszczenia.

Aranżacja biura – wykończenie wnętrz ze smakiem

Na wejściu imponująca recepcja z lakierowanego mdf-u wykonana przez naszego stolarza, a w pokojach biurowych detale jak fototapety z rzutami mieszkań, farby tablicowe na ścianach, czy też grafiki i obrazy mówiące o pracach Inwestora.

Pełne wykończenie biura pod klucz

Wykończenie biura zostało zrealizowane od podstaw, tj. od rozbiórki zastanego stanu po poprzednim wynajmującym, poprzez doprowadzenie biura do stanu deweloperskiego, a kończąc na pełnym wykończeniu wnętrz, obejmującym nie tylko sprawy budowlano-wykończeniowe, ale również wykonanie wszystkich mebli do zabudowy i większości mebli wolnostojących.
Jak widać możemy podjąć się każdego wyzwania i zrealizować je z pełnym sukcesem.
Zapraszamy do kontaktu.

Może zainteresują Cię również inne realizacje aranżacji mieszkań i biur, np. projekt małego mieszkania w bloku, projekt mieszkania 80m2 lub aranżacja mieszkania dwupoziomowego 140m2.

Umiejętności

Opublikowano w dniu

16 marca 2021