Biuro wykończone pod klucz

Strona główna » Projekty » Biuro wykończone pod klucz

mar 16, 2021

Projekt biura o metrażu 200 m2 nie należał do najłatwiejszych, gdyż po części był adaptacją zastanych warunków lokalowych.
Nasza architekt wnętrz podjęła się jednak tego zadania i stworzyła biuro, które samą formą i zastosowanymi materiałami nawiązuje do specyfiki Inwestora, czyli sektora deweloperskiego.
Użyta jest kolorystyka i materiały wykończeniowe stosowane w budownictwie mieszkaniowym, jak beton i cegłę. Całość spójna i nowoczesna, dzięki prostym formom i udanej grze oświetlenia, rozjaśniającego poszczególne pomieszczenia.

Aranżacja biura – wykończenie wnętrz ze smakiem

Na wejściu imponująca recepcja z lakierowanego mdf-u wykonana przez naszego stolarza, a w pokojach biurowych detale jak fototapety z rzutami mieszkań, farby tablicowe na ścianach, czy też grafiki i obrazy mówiące o pracach Inwestora.

Pełne wykończenie biura pod klucz

Wykończenie biura zostało zrealizowane od podstaw, tj. od rozbiórki zastanego stanu po poprzednim wynajmującym, poprzez doprowadzenie biura do stanu deweloperskiego, a kończąc na pełnym wykończeniu wnętrz, obejmującym nie tylko sprawy budowlano-wykończeniowe, ale również wykonanie wszystkich mebli do zabudowy i większości mebli wolnostojących.
Jak widać możemy podjąć się każdego wyzwania i zrealizować je z pełnym sukcesem.
Zapraszamy do kontaktu.

Może zainteresują Cię również inne realizacje aranżacji mieszkań i biur, np. projekt małego mieszkania w bloku, projekt mieszkania 80m2 lub aranżacja mieszkania dwupoziomowego 140m2.

Autor artykułu

Dołacz do dyskusji

0 komentarzy

Inne realizacje

Mieszkanie 63 m2 Warszawa

Mieszkanie 63 m2 Warszawa

Mieszkanie deweloperskie 63 m2 można ciekawie zaaranżować do wykończenia pod klucz. Jest tu spory hol, kuchnia połączona z salonem, ale równocześnie oddzielona od niego ścianką działową. Dwie duże sypialnie, garderoba i łazienka - to przestrzeń na wiele lat. Bazą do...

czytaj dalej
Mieszkanie 37 m2 Warszawa

Mieszkanie 37 m2 Warszawa

To mieszkanie o powierzchni 37 m2 wykończone pod klucz przez zespół Grast&MTB Designer dzięki osobnej sypialni i zabudowom na wymiar jest bardzo funkcjonalne i praktyczne. Do tego spójna wizja architekta co do kolorów powoduje, że ta realizacja bardzo się podoba...

czytaj dalej
Kawalerka 29 m2 Warszawa

Kawalerka 29 m2 Warszawa

Ta nieduża kawalerka o powierzchni 29 m2 przeznaczona jest przez inwestora na długoterminowy wynajem. Jednak układ deweloperski zdecydowanie wymagał poprawy. Oczywiście takie zmiany to dodatkowe koszty, jednak funkcjonalność mieszkania niebywale wzrosła. Sami...

czytaj dalej

Cenimy dobrą komunikację

Zapraszamy do kontaktu w celu dobrania pakietu pod Państwa potrzeby.