Wykończenie pod klucz mieszkania 80 m2 z jasną kuchnią i dwoma różnymi łazienkami Warszawa

Strona główna » Projekty » Wykończenie pod klucz mieszkania 80 m2 z jasną kuchnią i dwoma różnymi łazienkami Warszawa

lis 6, 2022

Dziś prezentujemy jedną z ostatnich realizacji dużego mieszkania. Jasne, uniwersalne kolory frontów kuchennych podobają się klientom i są często wybierane, gdyż stanowią doskonałą bazę do dalszej kolorystycznej aranżacji wnętrza.

Kuchnia – wykończenie pod klucz
Podłoga to dąb elegance z Jawor Parkiet.

W ostatecznej wersji projektu zostały wybrane czarne dodatki: zlew, bateria, uchwyty, przez co realizacja wygląda lepiej od wizualizacji.


Łazienka dla rodziców – wykończenie wnętrza

W tej stonowanej kolorystycznie łazience elementem, który przyciąga wzrok jest umywalka nablatowa cienkościenna Fineceramic Roca Ohtake


Wizualizacja:


Łazienka dla dzieci, z głębokim brodzikiem – wykończenie pod klucz


Wizualizacje – widać, że w trakcie ich tworzenia mogą powstać różne wersje:

Hol – wykończenie korytarza pod klucz

Zabudowa meblowa w holu jeszcze nie została zakończona, brakuje tapicerowanych elementów siedziska i oparcia.


Rozkład mieszkania, mimo, że nietypowy, pozwolił na łatwe wydzielenie strefy wspólnej, strefy rodziców oraz dzieci. Często prezentujemy układy funkcjonalne mieszkań w naszych wpisach, gdyż same zdjęcia poszczególnych pomieszczeń nie oddają całości.

Jeśli podobają Ci się nasze realizacje, chętnie odpowiemy na więcej pytań w sprawie cen czy terminów realizacji, zapraszamy do kontaktu. Sprawdź też nasz projekt wykończenia biura pod klucz lub projekt aranżacji recepcji hotelowej.

Zachęcamy też do obejrzenia krótkich filmików z kilku ostatnich realizacji w Warszawie i w Gdańsku: https://www.instagram.com/grastmtbdesigner/reels/.

Zapoznaj się też z naszymi pakietami wykończeniowymi oraz pozostałymi realizacjami wykończeń pod klucz.

Autor artykułu

Dołacz do dyskusji

0 komentarzy

Inne realizacje

Mieszkanie 47 m2 z zabudowami Warszawa

Mieszkanie 47 m2 z zabudowami Warszawa

To 47 metrowe mieszkanie  zlokalizowane w jednej z popularnych inwestycji w Warszawie inwestor od początku przeznaczył na wynajem. Bazą był pakiet Basic, do tego pełne zabudowy meblowe, po to, żeby przyszły lokator nie musiał kłopotać się brakiem miejsca do...

czytaj dalej
Segment 100 m2 pod Warszawą

Segment 100 m2 pod Warszawą

Ten nieduży segment pod Warszawą wykończyliśmy wraz z meblami do zabudowy w grudniu 2023. Na parterze znajduje się jedno wc, w którym deweloper umieścił kocioł z zasobnikiem. Do tego jest kuchnia z jadalnią i niewielkim salonem. Na piętrze trzy spore sypialnie i jedna...

czytaj dalej

Cenimy dobrą komunikację

Zapraszamy do kontaktu w celu dobrania pakietu pod Państwa potrzeby.