Dwie kawalerki na wynajem – wykończenie pod klucz, Gdańsk

Strona główna » Projekty » Dwie kawalerki na wynajem – wykończenie pod klucz, Gdańsk

maj 3, 2022

Na koniec kwietnia 2022 zakończyliśmy realizację dwóch kawalerek, obie po 37 m2, przeznaczonych na krótkoterminowy wynajem, w atrakcyjnej lokalizacji w Gdańsku. Klientowi zależało na kompleksowym projekcie, łącznie z dobraniem, zakupem i montażem wszystkich elementów ruchomych takich jak kanapy, stoliki, łóżka, karnisze, zasłony. Oczywiście budżet musiał być rozsądny, ale to nie pierwsza taka realizacja dla zespołu Grast&MTB Designer, więc doszliśmy do porozumienia i architekt przystąpiła do pracy.

Poniżej rzuty obu lokali, po lewej wersja od dewelopera, po prawej z naniesionymi zmianami. Nasza architekt Katarzyna dbając o budżet klienta zdecydowała się na minimalne przesunięcia punktów hydraulicznych czy ścianek działowych, ale zdecydowanie poprawiły one funkcjonalność mieszkań. Dzięki temu sypialnie są zamykane, dostęp do łóżek jest z obu stron, zaś łazienki zyskały wygodne kabiny prysznicowe.

Aby łatwiej było je rozróżniać, lokale zostały zaprojektowane w dwóch wersjach kolorystycznych: miętowym i niebieskim. Z doświadczenia wiemy, że posługiwanie się wyłącznie numerem lub określeniami “z kuchnią po lewej, z kuchnią po prawej” nie jest wystarczające.

Mieszkanie miętowe:

Mieszkanie niebieskie:

Kompleksowe wykończenie obu kawalerek pod klucz

Kompleksowe wykończenie mieszkania na wynajem, zrealizowane pod klucz przez profesjonalistów z Grast&MTB Designer to doskonała decyzja. Obie kawalerki wynajęły się tak szybko, że zdążyliśmy zrobić zdjęcia telefonem tylko w mieszkaniu miętowym, jednak jest to na tyle ciekawa realizacja, że zdecydowaliśmy się opisać ją szerzej i pokazać mimo braku profesjonalnej sesji fotograficznej.

  

Tutaj można zobaczyć krótki amatorski filmik z tej realizacji: kawalerka 37 m2

Pokazane poniżej moodboardy nie są standardowe dla naszych bieżących realizacji, ale taka forma zdecydowanie ułatwiła klientowi podejmowanie ostatecznych decyzji zakupowych, wynikających z wizualizacji i propozycji architekta.


 

 

 

Elementy wspólne dla obu mieszkań to wyposażenie salonu, łazienki oraz sprzęt AGD.

Jeśli podoba Ci się ten wpis, zachęcamy do przeczytania poprzedniego na temat: wykończenia mieszkania na wynajem pod klucz

Chętnie odpowiemy na więcej pytań w sprawie cen czy terminów realizacji, zapraszamy do kontaktu.

Zapoznaj się też z naszymi pakietami wykończeniowymi oraz pozostałymi realizacjami wykończeń pod klucz. Zajrzyj też na naszego bloga!

Autor artykułu

Dołacz do dyskusji

0 komentarzy

Inne realizacje

Mieszkanie 63 m2 Warszawa

Mieszkanie 63 m2 Warszawa

Mieszkanie deweloperskie 63 m2 można ciekawie zaaranżować do wykończenia pod klucz. Jest tu spory hol, kuchnia połączona z salonem, ale równocześnie oddzielona od niego ścianką działową. Dwie duże sypialnie, garderoba i łazienka - to przestrzeń na wiele lat. Bazą do...

czytaj dalej
Mieszkanie 37 m2 Warszawa

Mieszkanie 37 m2 Warszawa

To mieszkanie o powierzchni 37 m2 wykończone pod klucz przez zespół Grast&MTB Designer dzięki osobnej sypialni i zabudowom na wymiar jest bardzo funkcjonalne i praktyczne. Do tego spójna wizja architekta co do kolorów powoduje, że ta realizacja bardzo się podoba...

czytaj dalej
Kawalerka 29 m2 Warszawa

Kawalerka 29 m2 Warszawa

Ta nieduża kawalerka o powierzchni 29 m2 przeznaczona jest przez inwestora na długoterminowy wynajem. Jednak układ deweloperski zdecydowanie wymagał poprawy. Oczywiście takie zmiany to dodatkowe koszty, jednak funkcjonalność mieszkania niebywale wzrosła. Sami...

czytaj dalej

Cenimy dobrą komunikację

Zapraszamy do kontaktu w celu dobrania pakietu pod Państwa potrzeby.