Dwie kawalerki na wynajem – wykończenie pod klucz, Gdańsk

Strona główna » Projekty » Dwie kawalerki na wynajem – wykończenie pod klucz, Gdańsk

maj 3, 2022

Na koniec kwietnia 2022 zakończyliśmy realizację dwóch kawalerek, obie po 37 m2, przeznaczonych na krótkoterminowy wynajem, w atrakcyjnej lokalizacji w Gdańsku. Klientowi zależało na kompleksowym projekcie, łącznie z dobraniem, zakupem i montażem wszystkich elementów ruchomych takich jak kanapy, stoliki, łóżka, karnisze, zasłony. Oczywiście budżet musiał być rozsądny, ale to nie pierwsza taka realizacja dla zespołu Grast&MTB Designer, więc doszliśmy do porozumienia i architekt przystąpiła do pracy.

Poniżej rzuty obu lokali, po lewej wersja od dewelopera, po prawej z naniesionymi zmianami. Nasza architekt Katarzyna dbając o budżet klienta zdecydowała się na minimalne przesunięcia punktów hydraulicznych czy ścianek działowych, ale zdecydowanie poprawiły one funkcjonalność mieszkań. Dzięki temu sypialnie są zamykane, dostęp do łóżek jest z obu stron, zaś łazienki zyskały wygodne kabiny prysznicowe.

Aby łatwiej było je rozróżniać, lokale zostały zaprojektowane w dwóch wersjach kolorystycznych: miętowym i niebieskim. Z doświadczenia wiemy, że posługiwanie się wyłącznie numerem lub określeniami „z kuchnią po lewej, z kuchnią po prawej” nie jest wystarczające.

Mieszkanie miętowe:

Mieszkanie niebieskie:

Kompleksowe wykończenie obu kawalerek pod klucz

Kompleksowe wykończenie mieszkania na wynajem, zrealizowane pod klucz przez profesjonalistów z Grast&MTB Designer to doskonała decyzja. Obie kawalerki wynajęły się tak szybko, że zdążyliśmy zrobić zdjęcia telefonem tylko w mieszkaniu miętowym, jednak jest to na tyle ciekawa realizacja, że zdecydowaliśmy się opisać ją szerzej i pokazać mimo braku profesjonalnej sesji fotograficznej.

  

Tutaj można zobaczyć krótki amatorski filmik z tej realizacji: kawalerka 37 m2

Pokazane poniżej moodboardy nie są standardowe dla naszych bieżących realizacji, ale taka forma zdecydowanie ułatwiła klientowi podejmowanie ostatecznych decyzji zakupowych, wynikających z wizualizacji i propozycji architekta.


 

 

 

Elementy wspólne dla obu mieszkań to wyposażenie salonu, łazienki oraz sprzęt AGD.

Jeśli podoba Ci się ten wpis, zachęcamy do przeczytania poprzedniego na temat: wykończenia mieszkania na wynajem pod klucz

Chętnie odpowiemy na więcej pytań w sprawie cen czy terminów realizacji, zapraszamy do kontaktu.

Zapoznaj się też z naszymi pakietami wykończeniowymi oraz pozostałymi realizacjami wykończeń pod klucz. Zajrzyj też na naszego bloga!

Autor artykułu

Dołacz do dyskusji

0 komentarzy

Inne realizacje

Cenimy dobrą komunikację

Zapraszamy do kontaktu w celu dobrania pakietu pod Państwa potrzeby.