Wykończenie kawalerki 35 m2 – funkcjonalny układ

Strona główna » Projekty » Wykończenie kawalerki 35 m2 – funkcjonalny układ

mar 31, 2023 | 0 komentarzy

Ta niewielka kawalerka została perfekcyjnie zaprojektowana, z wykorzystaniem każdej możliwej przestrzeni. Nasza Architekt połączyła kolory bieli, drewna oraz szarości i czerni. Dodatki właściciele dobrali w pasujących kolorach granatu, szarości oraz żółtego, dzięki czemu całość stała się niezwykle przytulna. 

Układ funkcjonalny 

Zazwyczaj rzut lokalu pokazujemy na końcu wpisów o realizacji, jednak ze względu na bardzo nietypowy układ mieszkania, chcemy pokazać go na wstępie. 

Salon z aneksem kuchennym

W tej przestrzeni najbardziej podobają nam się zabudowy…….wszystkie! Każda przestrzeń – dookoła drzwi wejściowych czy telewizora – została perfekcyjnie zaplanowana. Nasz stolarz spisał się doskonale. 
Sypialnia 

Łóżko z pojemnikiem na pościel zostało zaprojektowane i wykonane na wymiar, dzięki czemu cała zabudowa jest spójna. Zaskakująco ciekawy efekt dała tapeta na ścianie za łóżkiem. Listwy oświetleniowe LED pod szafkami nad półką, na której można podłączyć telefon do ładowania czy odłożyć książkę, tworzą wieczorem przyjemną atmosferę. Światło można zgasić po prostu machając ręką przed przyciskiem. 


Łazienka 


Jeśli podobają Ci się nasze realizacje zespół Grast&MTB Designer w Warszawie i w Gdańsku jest do Twojej dyspozycji. Chętnie odpowiemy na więcej pytań w sprawie cen czy terminów realizacji. Zapraszamy do kontaktu. Zachęcamy też do obejrzenia krótkich filmików z niektórych realizacji:: https://www.instagram.com/grastmtbdesigner/reels/

Zapoznaj się też z naszymi pakietami wykończeniowymi oraz pozostałymi realizacjami wykończeń pod klucz

Autor artykułu

Dołacz do dyskusji

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Inne realizacje

Wykończenie pod klucz domu 125 m2 Gdańsk

Wykończenie pod klucz domu 125 m2 Gdańsk

Niedawno nasz zespół z Gdańska zakończył wykończenie pod klucz domu o powierzchni 125 m2 rozłożonej na trzech poziomach. Tego typu segmenty są obecnie niezwykle popularne w okolicach dużych miast. Bazą do tej realizacji były produkty z naszego programu Comfort. Całe...

czytaj dalej

Cenimy dobrą komunikację

Zapraszamy do kontaktu w celu dobrania pakietu pod Państwa potrzeby.