Mieszkanie pod klucz 40 m2 na wynajem Warszawa

Strona główna » Projekty » Mieszkanie pod klucz 40 m2 na wynajem Warszawa

cze 28, 2023 | 0 komentarzy

W maju tego roku nasz zespół w Warszawie zakończył realizację mieszkania pod klucz o niedużej powierzchni 40 m2. Był to pakiet Basic powiększony o zabudowy na wymiar i oświetlenie. Klientka, której zależało na czasie, ze względu na przeznaczenie lokalu na wynajem, mimo wszystko zdecydowała się zaczekać na termin stolarza i była z tej decyzji bardzo zadowolona. Wszystko jest spójne kolorystycznie i bardzo estetyczne.

Kuchnia z salonem

Na zdjęciu znajduje się propozycja wykończenia mieszkania 40m2.  W centralnej części widoczny jest aneks kuchenny białymi, matowymi szafkami stojącymi oraz drewnianymi szafkami wiszącymi. Po prawej stronie  znajduje się duże lustro ścienne oraz korytarz.

Łazienka  

Jeśli podobają Ci się nasze realizacje zespół Grast&MTB Designer w Warszawie i w Gdańsku jest do Twojej dyspozycji. Chętnie odpowiemy na więcej pytań w sprawie cen czy terminów realizacji.
Zapraszamy do kontaktu

Zachęcamy też do obejrzenia krótkich filmików z niektórych realizacji:: https://www.instagram.com/grastmtbdesigner/reels/

Zapoznaj się też z naszymi pakietami wykończeniowymi oraz pozostałymi realizacjami wykończeń pod klucz

Autor artykułu

Dołacz do dyskusji

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Inne realizacje

Mieszkanie 64 m2 drewno, cegiełka Gdańsk

Mieszkanie 64 m2 drewno, cegiełka Gdańsk

To przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m2 zostało zrealizowane na bazie pakietu Comfort.  Łazienka Kuchnia z salonem  Hol  Sypialnia  Układ funkcjonalny  Jeśli podobają Ci się nasze realizacje zespół Grast&MTB Designer w Warszawie i w Gdańsku jest do Twojej...

czytaj dalej

Cenimy dobrą komunikację

Zapraszamy do kontaktu w celu dobrania pakietu pod Państwa potrzeby.